Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leforráztam az ujjaim, milyen...

Leforráztam az ujjaim, milyen krémet kenjek rá, hogy gyorsabban gyógyuljon?

Figyelt kérdés
Tegnap leforráztam az ujjaim, ugyebár piros, illetve ma reggelre két ujjamon kis hólyagok lettek. Mivel tudnám segíteni, hogy minnél hamarabb regenerálodjon, illetve kb. mennyi idő mire elmúlik a pirosság?

2020. máj. 27. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne tegyél rá semmit, csak tartsd tisztán


pár nap és elmúlik

2020. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb tartsd hideg viz ala, egeszen addig, amig zsibbadni nem kezd, sot, meg azon is tul is, amig birod, ugyanis sajnos belul meg ég. Amugy ahogy az 1-es irta, semmit, de a melegvizet lehetoleg keruld még el, mert attol is nagyon tud fajni.
2020. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor türelmesen várom, hogy elmúljon.
2020. máj. 27. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Édesanyám intenzív szakápoló volt, és ő ilyenkor nálunk Neogranormon kenőcsöt alkalmazott. Arra már nem emlékszem sajnos, hogy mennyi a körül-belüli gyógyulási idő ilyen sérülésnél.
2020. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az van is itthon, akkor azt nyugodtan kenhetek rá. Köszönöm szépen!
2020. máj. 27. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne kenj rá semmit, csak tegyél rá egy steril gézt, vagy sebtapaszt, hogy ne fertőzd el.
2020. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma reggelre nagyobbak lettek a hólyagok :( Nem szabad őket piszkálnom és maguktól elmúlanak, igaz?
2020. máj. 28. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, pont ennek csökkentésére jó a Neogranormon.


A hólyagokban savas antibakteriális anyagok vannak. Az elhalt szövetekkel táplálkozó korokozok ellen.

2020. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kenem rá a Neogranormont egy nap 3x - 4x is. Ezek a hólyagok nagyon undin néznek ki. Remélem minnél hamarabb elmúlanak.
2020. máj. 28. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell mindent elhinni. Valaki írta a "Neogranormon"-t, szuper, én még 1-et javallok, a "Sudocrem"-et, ettől szinte azonnal megszűnik a baj, visszahúzódnak a hólyagok, és a fájdalomcsillapítás tökéletes.
2020. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!