Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leforraztam az ujjam. Elmenjek...

Leforraztam az ujjam. Elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Leforraztam a huvejkujjam a bal kezemen. Az elso nap csak egett, a masodok nap felholyagosodott es kilukadt a holyag. Azota nagyon faj(harom napja). Nagyon mely, tompa fajdalom. Nem a bor faj hanem melyen az alatta levo szovetek.

2017. szept. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megneztem a YouTube-on egy videot az egesi serulesekrol. Nekem masod foku egesi serulesem van. Mostmar tenyleg odajutottam, hogy elmegyek vele orvoshoz. Koszonom a sok kimerito valaszt! Ha Gyozike zsirleszivasarol kerdeztem volna biztos otoldalnyi valaszt kaptam volna. Ennyit errol!
2017. szept. 10. 00:06
 3/6 anonim válasza:
kaptál egy hasznos választ mit kell fazskodni? most mit vársz kezdje valaki megmagyarázni mit csináljál az ujjaddal ? azért mentél orvoshoz hogty megtudd mit csinálj vele.
2018. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Angliaban elek. Itt az orvosok ugy bannak velunk mint a legutolso tetves allatokkal. Tobbszor is meggondolom itt, hogy elmenjek e valamivel az orvoshoz, mivel rengetegen vannak az orvosi rendelokben, es minden alkalommal harcolnom kell a szemelyzettel, hogy emberszamba vegyenek, amit mar nagyon unok! Most mar talan megerted miert tettem fel a kerdest. Amugy a britt orvos tenyleg ugy kezelt mint egy hulyet. Megkerdezte hogy minek mentem el ezzel, hisz ugyis meg fog gyogyulni magatol.
2018. ápr. 3. 20:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg egyszer koszonom a megerto, segitokesz valaszokat!
2018. ápr. 3. 20:19
 6/6 anonim válasza:

MO.-n sem jobb sajnos

de igen menj el ha még mindig fáj

ha az alatta lévő rétegek fájnak az nem jó lehütötted utána vizzal raktál rá ilyen égésre készült habot?

2018. ápr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!