Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Régóta érzem, hogy nem olyan...

Régóta érzem, hogy nem olyan a térdem mint kellene, elmentem orvoshoz, szalaghúzódást mondott. Ne terheljem, jegeljem sűrűm ennyit mondott, de nem érzem, hogy javulna, ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak tapasztalataitok, más orvoshoz nem mentem el még, de lassan ott tartok..

2020. máj. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A nem olyan, mint kellene semmit sem jelent. Erre én még gyógytornászként sem tudok neked mit mondani, akkor a laikusok mit fognak itt tanácsolni? Írd le részletesen a gondodat.
2020. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fociztam, fél éve nagyjából, erőből rúgtam volna a labdát, nem találtam el, mert elrúgták előlem, nem volt pattanó hang a térdemben, belenyilalt keményen a fájdalom és onnantól alig bírtam ráállni pár hétig, sokkal instabilabb a térdem.
2020. máj. 30. 22:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis csak instabilabbnak érzem, de nem az, mintha nem tartana normálisan
2020. máj. 30. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szalaghúzódás gyógyulásához idő kell, jókat mondott az orvos.
2022. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!