Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez a barna folt a beütés...

Ez a barna folt a beütés nyoma lehet, vagy egy gyanús anyajegy? (képet mellékeltem)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a leggusztusosabb más kislábujját nézegetni, de nagyon kétségbe vagyok esve. Pár hete, kb olyan 2 héttel ezelőtt nagyon bevertem a kislábujjamat az asztal sarkába. Már korábban is láttam a nemrég megjelent foltocskát rajta, de azt hittem, hogy véraláfutás a baleset miatt. Most csak jobban megnéztem és a legnagyobb meglepetésemre barna színű volt, úgy néz ki, akár csak egy anyajegy.

Ekkora anyajegyek nem jönnek elő pár nap alatt. Sajnos az aggódásomnak van alapja, már volt melanomám.

Ennek a kis foltnak a jellegzetessége amúgy, hogy kicsit mintha ilyen vizesebb lenne, tudom enyhén benyomkodni, mint a vízhólyagot, persze csak éppen egy picikét, nem olyan párnás, mint egy hólyag.

Nyugtassatok meg, létezik, hogy egy beütés 2-3 hét után így nézzen ki, ráadásul barnán?


[link]

[link]



2020. jún. 1. 23:48
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem mutasd meg minél hamarább egy bőrgyógyásznak, mert ez sajnos melanóma is lehet. Egy ütés nem hiszem hogy így nézne ki. Majd ha megvizsgálták, légyszi írd meg mi volt, remélem nem melanóma.
2020. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább az első esetre tippelek.
2020. jún. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült?
2020. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem jutottam el orvoshoz, viszont azóta elhalványult, utána pedig levált a bőrömről, tehát szerencsére csak az ütés helye volt, vérhólyag vagy hogyan nevezik.
2020. jún. 13. 23:02
 5/5 anonim válasza:
Örülök hogy rendben van :)
2020. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!