Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a térdemnek?

Mi baja lehet a térdemnek?

Figyelt kérdés
A kérdést nem teljesen így akartam kiírni de nem találtam rá módot, hogy jobban megfogalmazzam. Röviden:Tegnap focizás közben megrándult a térdem. Sokszor törtnt már ilyen, alapból gyengébb a térdem(gondolkozok rajta hogy megműtessem mert az utóbbi nhány évbe gyakran megrándult és kificamodott) Éreztem hogy kiugrott de egyből vissza is állt. A fájdalom nem volt nagyon durva, stálni tudtam és hamar vége is lett a fájdalomnak. De később szrevetttem, hogy a térd kalácstól körülbelül egy mutatóujjnyival lentebb a belső oldalon minimálisan feldagadt és picit vörösebb is. He megynomom a pontot akkor fáj egy kicsit és hajlításkor is, de behajlított és kinyújtott állapotban nem fáj. Tudok guggolni, futni, ezek egyáltalán nem esnek nehezemre. Utánnanéztem a neten de még mindig nem tiszta, hogy mi lehet a baj. Menjel el vele orvoshoz vagy mivel csak nagyon kicsikét fáj és csak picit van feldagadva elég ha csak otthon pihentetem?

2020. jún. 3. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 napig pihentesd, aztán ha nem múlik a dagadás menj el vele orvoshoz (akkor már nem fog ártani egy röntgen sem)
2020. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!