Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kézizek. Miért van az hogy ma...

Kézizek. Miért van az hogy ma is csak felugrottam és elkezd fájni a bokám. Edzésen is sokszor, pedig akkor be is vagyok melegedve. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Xar a bokád. Nem érdemes folytatnod így ezt a sportot, mert könnyen szetbarmolhatod még jobban. Esetleg megnyugtatásként ajánlóm hogx nézze meg orvos hogy mi a tény állás.
2020. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En hasmeneses voltam es gyenge lettem az agyban es ha fekkelek es utana visszafekszem faj,meg egyik nao(regen) 3 napig gorcsolt az egesz combom,egyszer kezin csuklora estem es 1hetig fajt,egyszer a bokamra raesett a bicokli meg egyszer egy konyv is....meg szokott a sarkam is fajni csak ugy hogy nem tok rajta menni....
2020. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!