Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 3 éve ráestem a csuklómra...

Killtan kérdése:

Kb 3 éve ráestem a csuklómra jégkorcsolyázás közben. Tenyérrel tompítani akartam az esést de csak ráestem. kb 1-2 hétig be volt dagadva nagyon fájt. Idővel elmúlt de most deszkáztam és csak kicsit rá estem és most megint úgy fáj. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

#sérülés #csukló fájdalom #Orvoshoz forduljak
2020. jún. 17. 02:24
 1/3 anonim válasza:

Szerintem kiújúlt a sérülésed.

Általában ha valami kicsit megzúzódik es utánna ugyanott ráesel akkor könnyen elkezdhet fájni ujra. Nekem az ujjam volt zúzódva és ha ugyanígy eltalálja egy labda akkor nekem is szokott fájni, mert érzékenyebb az a terület, mert volt serülve.

2020. jún. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem ez logikusan is hangzik de, hogy tudnám ezt helyre hozni?
2020. jún. 18. 00:36
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz. Az, hogy 3 éve volt egy zúzódás, az most már nem releváns, semmi köze a mostani helyzethez, hacsak nem volt olyan sérülés, ami kisebb terhelésre újra panaszt okoz.
2020. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!