Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira?

Figyelt kérdés
Én 8.-os vagyok ő pedig 7.-es és nagyon belezúgtam. Úgy érzem mintha ő is szerelmes lenne belém (ha ránézek el néz máshova meg ilyenek.) Arra gondoltam, hogy ráírok és elhívom jégkorozni. Mi a véleményetek? (Én ilyen visszahúzódó srác vagyok sose mertem lányokat megszólítani.) Jó ötlet a jégkorozás?

2018. aug. 23. 14:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jégkorizás*
2018. aug. 23. 14:26
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne halogasd télig, hívd még most el fagyizni vagy csak sétálgatni kicsit :)

Ja és még valami: ne görcsölj rá! Ha nem jön össze, hát annyi baj legyen, egy kicsit szarul esik de hamar túlesel rajta, fiatal vagy még :)

2018. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) megpróbálom!!
2018. aug. 23. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem megpróbálod, hanem megcsinálod - Sok sikert, érezzétek jól magatokat! :)
2018. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan jó érzés volt elolvasni amit írtál! :) Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt írtad. :)
2018. aug. 23. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Most mész 8.ba ő meg 7.be? Csak az iskolában vagy máshol is szoktatok beszélgetni/találkozni? Próbálj meg hozzá közelebb férkőzni minnél többet beszélgetni akár üzenetben beszélgetni és ismerd meg rendesen. Utána lehet szó jégkorira
2018. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha egy iskolába járatok és egy felé laktok akkor ha a közelben van fagyizó akkor még a jó időben meghívhatod egy fagyi ra
2018. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen most megyek 8.-ba ő pedig 7.-be és nem szoktam vele beszélgetni. De félek ha elhívom valahova akkor kiröhög és elmondja a barátnőinek én meg égek. A szünetbe mindig őt nézem és nem tudok beszélni csak dadogok és a barátaim nem tudják elképzelni, hogy mit nézek meg miért nem tudok beszélni :D
2018. aug. 23. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd: ha így reagálja le azt, hogy te el szeretnéd hívni, akkor legalább megspóroltál magadnak egy kis időt és már rögtön az elején kiderült hogy egy kis p|cs@ csak.
2018. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem így reagálja le. :)
2018. aug. 23. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!