Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kell aggódjak az anyajegyem...

Kell aggódjak az anyajegyem miatt?

Figyelt kérdés
Az orrnyergemen van egy nagyon kicsi angyajegy. Ilyen halvány fajta. Tényleg nagyon apró, kb csak közelről látszódik. Közvetlenül mellette volt egy miteszer(nagyon közel, kb összeértek). Sokat küzdöttem vele míg kinyomtam de a végére ezt megsínylette ezt az anyajegyem is. Nem jött le, meg semmi olyan. Azt se mondanám, hogy vérzik, inkább csak úgy bepiroslott és most ezért jobban látszódik mint szokott. Most egyből kentem rá körömvirág krémet. Kell aggódjak? Meg fog gyógyulni ugyan olyanra mint volt? Nem akarom, hogy jobban látszódjon :/

2020. jún. 18. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Most meglett ugye picit "gyötörve" majd megnyugszik. Körömvirág jó rá. Vagy valami nyugtató krém, esetleg aloe Vera gél.
2020. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kontroll a bőrgyógyásznal nem árt. Szerintem érdenem a többi anyajegyedet is megnézetni minimum 1× egy évben
2020. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!