Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csiszolókorong elvágta az...

Csiszolókorong elvágta az ujjam. Pont a hajlatnál szaladt bele, a csont állította meg. Menjek vele ügyeletre?

Figyelt kérdés
Kb. 1 cm seb lett, a vérzés már elállt, Betadine oldattal megtisztítottam, és beragasztottam. Fáj és nem tudom hajlítani. Szerintetek meggyógyul orvos nélkül is? Mekkora az esély, hogy elfertőződik, vagy maradandó károsodásom lesz ez miatt?
2020. júl. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csont állította meg, mennék sebészeti ügyeletre. Lehet, hogy elvágott egy ínt, és nem fogod tudni mozgatni az ujjad végét, ha most nem lépsz.
2020. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már ott vagy!
2020. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy fertőtlenítve lett az jó,de nem felületi sérülés szóval mindenképpen orvoshoz kell menni vele! Nem feltétlenül tudtad rendesen fertőtleníteni, ezért vérmérgezés is lehet belőle. Ha nem tudod hajlítani akkor valószínűleg valamelyik izom vagy ínszalag ami a mozgatásért felelős is sérült,ez maradandó állapot lesz ha nem mégy orvoshoz.
2020. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt az ügyeleten?
2020. júl. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!