Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a vallamnak?

Mi baja lehet a vallamnak?

Figyelt kérdés
20/L. Tegnap este eleg nagyot estem elektdomos rollerrel es a vallamra estem. Azota olyan mintha fent a kulccsontom tetejenel vagy inkabb alatta iszonyatosan huzodna valami,leginkabb ugy tudnam jellemezni mint amikor elalszom a vallamat csak 10x annyira faj. Delutan el tudok menni orvoshoz megnezetni de addig hatha valaki meg tud nyugtatni hogy nem tort el vagy szakadt el szallag,csak megrandult vagy nem is tudom:D egyebkent mozgatni tudom,csak a vallemeles letett karral faj a legjobban. Elore is koszi a valaszokat:)

2020. júl. 17. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Télen én is a vállamra estem, nekem eltört, viszont én mozgatni nem tudtam. Nekem a felkaromra sugárzott a fájdalom, nem a kulcscsontra. Lehet csak húzódás - ha szerencséd van - de ezt majd a röntgen után lehet csak megmondani.
2020. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a kulcscsontod tört el.
2020. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!