Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet? Nagy a baj?

Mi lehet? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Az van hogy a jobb térdhajlatom elkezdett fájni, nem halálos de fáj. Sétáloskor nyújtáskor és ülés közben is. Mi lehet az? Izomhuzódás? Amit tudni kell hogy ma elestem, talán attól van?
2020. júl. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Öregszel, tesóm.
2020. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 évesen? Az király... De tényleg nem viccelek..
2020. júl. 17. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem viccelek, tesóm. Tini korban már kezdődnek a bajok. Ez ilyen. Nem tudsz mit tenni.
2020. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem öregszel,hanem növekszel.
2020. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájtak sokat a térdeim, de nem 16 évesen. Ne hallgass erre az udvari bolondra, kérdező! Már beindultak az öregedés folyamatai.
2020. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok de komolyan... Ha nem tudtok rendes választ adni akkor hanyagoljátok ezt.
2020. júl. 17. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt segítek neked, aztán még ilyennek állítasz be? Akkor fájjon keményen! Remélem, sokáig szenvedsz majd...
2020. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez most fájt.. Milyen ember vagy te? Egy ismeretlennek akarsz rosszat kívánni? Gratulálok! Nem védeni akarom magam, de ez még rosszabb hogy fiúként egy lánynak ilyet kívánsz.
2020. júl. 17. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit számít a nem? Te is egy hálátlan pitsa vagy csak.
2020. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyesmi, de ha fennáll egy ideje akkor érdemes felkeresni az orvost, hogy ne legyen nagyobb baj, és ő tud majd segíteni, hogy mitől jön ez rendbe. Lehet az eséstől, meghúzódhatott. Sajnos ezt így nehéz pontosan megmondani.
2020. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!