Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha a fenekemre esek,mi/mik...

Ha a fenekemre esek,mi/mik törhetnek el,és hogyan gyógyítják?

Figyelt kérdés

#Törés,csont törés
2020. júl. 18. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam általánosban. Ő hintázott, ki akart ugrani, és a fenekére esett. Ha jól tudom eltört vagy megrepedt neki a farokcsontja, emiatt tesin sosem bukfencezhetett, meg ilyenek. De nem tudom, hogy hogyan gyógyítják.. Begipszelni nyilván nem tudják, max kenegetni valami kenőccsel
2020. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer estem a fenekemre életemben: egyszer korcsolyázást közben, egyszer pedig nekem rohant hátulról valaki amikor álltam a piros lámpánál a biciklivel. Mindkét esetben több mint egy éven keresztül fájt a farokcsontom. Orvosnál nem voltam vele. Egyik esetben az első héten járni és ülni is alig bírtam, aztán fokozatosan csökkent a fájdalom. Állítólag azért gyógyul ilyen lassan, mert pihentetni kéne, de ugye a járás és az ülés miatt ez nem könnyű.
2020. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!