Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire a lábam? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Tegnap beleléptem fapakolás közben egy deszkába amiből kb 3-4 centis szög állt ki, ráadásul 2db és mint tövig ment. Az orvos kivágta azt a darabot és kitakarította belőle a beletolt papucs darabokat. Most szét van fáslizva, tömést rakott bele. Tegnap még annyira nem fájt tudtam a sarkammal menni (a kislábujj alatti párnán van a seb). Fájdalomcsillapítót is vettem már be. Ma megyek tetanuszért meg tömés cserére ami elmondások szerint olyan kellemes lesz hogy össze fogom magam csinálni. Főleg hogy menni alig tudok most évredés után . Fáj a sarkam, fáj a seb helye. Szerintetek?

2020. júl. 27. 12:23
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kötéscsere előtt kérjél bele érzéstelenítőt. Mást nem nagyon tudsz. Szedjél gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót. Kitartás.
2020. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom még olvasni is rettenetes volt, nagyon sajnálom! Sajnos szerintem is csak az idő fog segíteni rajta és a pihenés! Próbálj meg kevesebbet mocorogni hogy tudjon gyógyulni! A doki nem írt fel fájdalomcsillapítót? Ha mész, nyugodtan kérd tőle mondd meg, hogy nagyon fáj! Nem ördögtől való dolog az ha ennyire fáj!
2020. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalomcsillapító, fájdalomcsillapító. Holnap az orvos felír valami erősebbet, csak szóljál miatta. A vény nélkülieknél vannak komolyabbak is.
2020. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek mellett mindenképp használj mankót.
2020. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!