Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor biciklizhetek újra?

Dloc kérdése:

Mikor biciklizhetek újra?

Figyelt kérdés
Biciklis futár vagyok ès egyszer csak a próba kedvèèrt kimentem fixibiciklizni 1-2 órára. Sanszos hogy kicsit túl erőltettem a lábam. A tèrdem tájèkán feszülö èrzès van . Egyáltalán nem mondanám nagy fájdalomnak csak fèlek hogy rosszabb lessz. Már egy hónapja nem dolgoztam. Szerintetek mérjék így dolgozni? ( Biciklizès közben se mondanám nagy fájdalommal csak èrezem hogy picit feszül) válaszait okát elöre is köszönöm! :)

#bicikli #ízületi fájdalom #Fixi #térdfájás #Biziklizès #Feszült izület
2020. júl. 31. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menned egy sportorvoshoz, szerintem még ha lenne itt egy se tudná így megmondani.
2020. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha neked tényleg létkérdés (hiszen ebből élsz), akkor NE a GYK-n kérdezz laikusokat (akiknek fogalma sincs a sérülésed típusáról, súlyosságáról, stb. stb.), hanem irány egy szakember.

Egy hülye önfejű erőltetéssel esetleg hosszú hónapokra elveszted a munkádat, vagy még rosszabb állapotba kerülsz...

2020. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Sose értettem miért jó a fixi.
2020. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!