Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéz kartörés stb utan milyen...

Kéz kartörés stb utan milyen szakterületü gyogytornat kell keresni? Fizioterapia, ortopedia, vagy mit?

Figyelt kérdés

4.honapja nem hajlik a kar töres, gipszeles utan

Szakrendelöi gyogytorna amit az orvos javasolt, egy tizedmilli mozgast sem segit elö.

Kihez kell fordulni?



#töres utani terapia neve?
2020. aug. 1. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En azt javaslom olyan gyogytornaszt keress, aki manuálterapeuta is. Melyik városban kellene?
2020. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a házi orvosnál.
2020. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi

A hàzi orvos eszembe sem jutott. De lehet ö is csak ezt a szakrendeleses gyogytornàt mondanà amit a mütös orvos. De megprobalom.


Manuàlteràpia? Majd ràkeresek erre is.köszi!

2020. aug. 1. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom és a kórházi gyógytornász is azt javasolta hogyha szeretném hogy normálisan tudjam használni valaha az adott végtagot sérülés után, akkor ne a kórházi gyogytornat válasszam. És ezt maga a gyógytornász is mondta akihez jarhattam volna beutaloval. En végül maganba mentem, tudom nem olcsó mulatság de minden pénzt megért mert 110%os azóta a mozgásom míg kb 50%-öt becsültek....
2020. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De hogy kerestél magànra googlen?

Beirtad hogy gyogytornàsz? Vagy terapia, vagy mit?

2020. aug. 2. 09:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a szakterület :(
2020. aug. 2. 09:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell szakterület. Gyogytornaszok alapból így vannak képezve h mindenfele sérülés után tudjanak segíteni, az a nem mindegy h ez egy nagyon gyorsan fejlődő szakterületet ahol muszáj képezni magukat. Nyilván ez sok idő és pénz, de ezért fontos megnézni h milyen képzések vannak. Mert ha csak simán főiskola az édeskevés... Olyat keress aki gyógytornász és manualterapeuta, és minél több képzésen volt, mert onnan látod hogy képzi magát, képben van. Budapesten Pécsett és Szegeden ismerek jót, ha gondolod, de nem tudom hova valosi vagy :)
2020. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi nem odavalo vagyok. De ràkeresek. Felénk elég sok a kokler.
2020. aug. 2. 09:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Pécsen kit tudtok aki jo?
2020. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Molics Bálint messze a legjobb
2020. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!