Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy el tört a...

Lehetséges, hogy el tört a s3gg-em?

Figyelt kérdés
Ma le feküdtem az udvarba és fel akart segiteni az unoka hugom. (14 éves 43 kg és szűz. Elado btw) szoval nem birta el az én 80 kilómat és vissza estem és be ütöttem a fenekem. Nagyon fáj és nem tudom mi a baja. Szerintetek el tört?
2020. aug. 7. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintünk kitudja, de amúgy nagyon valószínű, hogy nem. Főleg mivel a sgged nem tud eltörni mivel nincs ilyen csont a testben. Ami el tud törni az a medencéd, a csípőd vagy esetleg a farkcsontod. Mielőtt rákérdezel a farkcsontod nem a fszodban van.


Mindhárom esetben nagyon komoly fájdalmaid lennének, úgyhogy szerintem viseld türelemmel ami most van, nemsokára jobban leszel.

2020. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
seggedben nincs mi eltörjön a farkcsontodra eshettél rá ami ha elreped nagyon fájdalmas.kenegesd fájdalomcsillapitoval vagy zuzodásra való krémmel.
2020. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!