Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap eléggé félrenyeltem...

Tegnap eléggé félrenyeltem egy szàrazabb falat kenyeret, és azóta is fàj a torkom. Mitől lehet még?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy a pajzsmirigyem miatt történt-e, mert kicsit meg van nagyobbodva, illetve göbök is vannak benne, de eddig soha nem zavart még ilyen értelemben, és tegnap elég gyorsan is ettem, szóval remélem, amiatt történt, de azóta is fàj, és mintha nagyobb levegővételeknél is "érezném"... olyan kellemetlen.

És slejm is jön fel néha..

Lehet, hogy begyulladt a torkom? Köszönöm előre is!


2020. aug. 21. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és én hülye, tegnap még hideget is ettem utàna...
2020. aug. 21. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel gyorsan ettél, ezért több levegőt is vittél be a gyomrodban. Nekem is volt már ilyen de nekem 2 óra alatt el is múlt. Lehet hogy a bevitt levegő be szorult, és azért fáj a nagyobb levegő vételnél. Én azt javaslom feküdj másfél órára hasra és így lélegezz kicsiket. És ha bármibe segíteni tudok, nyugodtan írj privátban. :)
2020. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom felsértette a nyálkahártyát
2020. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! :) Inkàbb a torkomban érzem ezt a fura érzést, levegővételkor, ahol a falat is felsértette a torkomat..
2020. aug. 21. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az lehet! Köszi szépen, remélem jobb lesz majd.
2020. aug. 21. 22:01
 6/6 anonim válasza:
sziasztok! kb 20 perce nyeltem felre egy harapas fasirtot. megragtam meg minden, csak hirtelen lement. mit lehet csinalni? koszi a valaszokat.
2021. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!