Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek el tudom kezdeni...

Szerintetek el tudom kezdeni így az egyetemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy múlt hét vasárnap elcsúsztam a konyhában, kiment a térdem (aztán vissza) és gipszet kaptam. Mint kiderült nincs eltörve, elszakadva sem a szalag, semmi, csak nem tudom behajlítani a lábamat. Múlt héten voltam kontrollon, ott azt mondta az orvos, hogy még visszarakja, de jövő héten (holnap) felír egy térdrögzítőt és leszedi a gipszet. Szerintetek abban fogok tudni járni valamennyire? Most nyertem felvételt középsuli után egyetemre, voltam beiratkozni is, de nem tudom hogy van-e esély arra, hogy rendesen fogjak tudni bejárni.

(Pedig nagyon szeretnék...) Mit gondoltok?



2020. aug. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen, egy fél évig hordanom kellett még középiskolában. Kicsit kényelmetlen volt, mint egy szoros, vastag kötés a térdemen, de teljesen jól lehetett benne közlekedni. Lehet rá ruhát húzni, ha kicsit megszokod és már nem fáj a lábad, akkor nem is fog látszani, hogy rajtad van, csak ott picit vastagabb lesz a ruha alatt. Nekem semmit nem változtatott a hétköznapjaimon. :) Sok sikert!
2020. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez most nagyon megnyugtatott! Még egy kérdés, mankó nélkül tudtál benne menni?
2020. aug. 25. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, két hete még bicikli túrához is felvettem. :) Nagyon jól tartja a térdem, hogy ne tudjon többször kiugrani.

Ne aggódj, amint felpróbálod, rögtön látni fogod, hogy ez inkább egy stabil kötés, mint egy gipsz.

2020. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az csak a térdemen lesz meg fölötte/alatta kicsit? Csak mert most a gipsz igazából a, combomtól a bokámig van.. :/
2020. aug. 25. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont combtól bokáig volt a gipsz, a térdrögzítő viszont összesen kb. 40 cm.

Ilyen:


[link]


És ez rugalmas. Több erő befektetéssel, de tudod benne hajlítani a térded. Tudsz benne "normálisan" járni, viszont tart.

2020. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. aug. 25. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, sok sikert az egyetem kezdéshez. :)
2020. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!