Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől növekedhet a hematóma...

Mitől növekedhet a hematóma mérete? Mit csinál vele az orvos?

Figyelt kérdés

Egy hete biciklis balesetem volt, és megütöttem a combom. A lilaság azóta elmúlt, viszont egy kemény csomó maradt a helyén, amit először még nem is éreztem, 4 napja akkora volt, mint egy cseresznye, most viszont akkora, mint egy alma. Holnap tudok eljutni orvoshoz, viszont addig is aggódom, hogy mi lehet ez és mit fog vele csinálni az orvos. Valaki esetleg tapasztalt vagy hallott ilyenról?


Nagyon hálás lennék bármilyen válaszért!


2020. aug. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A hematoma vérgyülem, további vérzéstől növekszik. Amit tapintasz, talán nyiroködéma, végy szeróma.
2020. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vagy
2020. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ha valakinek aktuális lesz, az orvos azt mondta, hogy egy nagyobbacska hematóma van ott. Feketenadálytő krémet javasolt rá és hideg borogatást.
2020. aug. 27. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban hematoma, ezek jók lesznek rá.
2020. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!