Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a teendő, ha egy sérülés...

Mi a teendő, ha egy sérülés után a lábujjkörmöm alávérzett és leesett, viszont az új köröm túl széles(nek tűnik) az előzőhöz képest és egy oldalt folyton benő?

Figyelt kérdés
Nincs már meg az a határozott sáv, ahol a köröm az oldalán véget ér, nem is tudom lenöveszteni mert kb a fele hosszúságtól kezdve belevág a húsba. Kb két hetente oldalt kivágom ami elég fájdalmas, de sosem sikerül eleget növeszteni, vagy megemelni, formálni, végül mindig felsebzi a bőrt. Értem, hogy pedikűr vagy kórház, de mit fognak csinálni?
2020. aug. 31. 18:02
 1/1 anonim válasza:

Én kórházban voltam valami ilyesmivel, bár nekem kiskoromban esett le a köröm, valamitől előjött 8 év után hogy megdagadt a körmöm mellett.


Érzéstelenítettek, a körömből vágtak kicsit, megvágták hogy kifolyon a cucc, bevarták, mindezt 10-15 perc alatt. 1 hét után kivették a varratot és csak fertőtlenitővel kellett bekenni pár napig.

2020. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!