Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Most műtött benőtt körömmel,...

Most műtött benőtt körömmel, mennyi ideig lehet zárt cipőben lenni?

Figyelt kérdés

Ma műtötték a körmömet, és holnapután szombaton lenne egy rendezvény, ahova elmennék zárt cipőbe, mert papucsba és szandálba nem akarok a rendezvény 4 órás de van 1 óra ahol le lehet ülni, és akkor levenném a cipőt. Az egész azért van, mert száradni, szellőznie kéne a lábamnak, és egy zárt cipőben nyílván magas a páratartalom, ezért nedves lesz, emiatt pedig begennyesedik. oldalt a cipőn van egy szövetrész, ahol mintha járna egy picit a levegő, de elől meg hátul teljesen zárt. link a cipőről ha segít: [link]

a fekete csík alatti résznél szellőzik.



2020. szept. 10. 19:14
 1/1 anonim válasza:
100%
Hali nekem tavaly volt megmutve ugye mind a 2 oldal bevolt nőve megcsinálták másnap már mentem dolgozni 😂 tény azért valamilyen szinten fajt de ha te teljes egy napot pihenteted és teszel majd inkább vékonyabb kötést hogy ne nyomja lábujjad akkor tökéletes de amint vége és otthon vagy egyből meleg vízbe tedd bele mert csak romlani fog a cipő miatt és legalább szerintem 1hetig ne hordj cipőt ha fix azt akarod jó legyen , én sajnos nem tartottam be és most.megint bevan nőve bár én pár hónap múlva inkább ki lezereztetem igaz drága de lehet megéri.
2020. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!