Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma a gyerekem hatulrol nekem...

Ma a gyerekem hatulrol nekem tolta a bevasarlo kocsit, es mikozben pont leptem, a fem keretbe utottem a sarkam felletti reszt, ez lehet komolyabb serules?

Figyelt kérdés
Abban a pillanatban nagyyon fajt, aztan jottem, mentem, nem okozott nagy problemat. Viszont esete leultem tvezni, mikor fel akartam allni, megint szornyen fajt. Olyan mintha leragadt volna az iszalag. Ha kinszenvedesek mellett mozgatom, ugy ra tudok allni. De ha nem mozgatom es pihen, faj. Vajon mi lehet a baj?
2020. szept. 26. 01:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazandibol az erdekelne, hogy pihentessem vagy mozgassam?
2020. szept. 26. 01:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséges, pihentesd. Ha huzamosabb ideig fenn áll a fájdalom, például 2-3 nap múlva sem enyhül, akkor mindenképpen orvos.
2020. szept. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van a #2esnek, ha nem enyhul es elmesz vele surgossegire keszulj fel hogy jo esellyel gipszben mesz haza...
2020. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!