Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy nem mehetgem el a valószínűleg törött lábfejemmel orvoshoz, mert akkor hogyan megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Apámék nem engedték, mert akkor 6-8 hét gipsz..
2020. szept. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért, törött lábbal hogy mész dolgozni?
2020. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Miért kellenek a szülők?

Ha dolgozol, valószínűleg már nem vagy kiskorú.

2020. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnélek megijeszteni, de a helyedben elmennék orvoshoz, eleve nem is biztos, hogy törés és elég kemény szövődményekkel is járhat, ha hanyagolod és a végén visszasírod azt, hogy megúszhattad volna "pusztán pár hét gipsszel.
2020. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan nem tört el a lábfejem (bár röntgen nem volt és orvos se látta) viszont 2 hónapig nehezen tudtam rálépni. Még 1 évvel később is volt mikor éreztem kellemetlenséget a lábfejemben. Én azért hallgattam anyámra, mert röntgenasszisztens. Utólag azt mondom inkább kikerültem volna és szereztem volna egy beutalót orvostól.. és tartom, hogy inkább csak valami zúzódás lehetett mert deformált ilyesmi nem volt, csak csúnyán bedagadt.


Inkább menj el.

2020. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából, mert otthon vagyok és a szüleim parancsolnak.


Májusban volt, rosszul léptem, kifordult a lábam, beakadt egy ereszbe, reccsenés, összestem. 3-4 napig iszonyúan fájt, beadagadt, nem tudtam ráállni. Majd miután lement a dagadás, fájt, de tudtam menni. Főleg a lógatás fájt olyan 1 hónapig kb.


Azóta ahol volt van egy dudor, de ugyanúgy használom a lábam. Ez a lábfejemen egy csont fánt.


Szerintem eltört, de nem sajnálom a gipszet, lett egy kisebb dudor, ennyi.

2020. szept. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!