Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi sérülhettek meg szerintetek...

Mi sérülhettek meg szerintetek a térdemben? Kézilabda

Figyelt kérdés

Meccsen rosszul érkeztem és így elore ment az egyik lábam. Utána még végig játszottam a meccset, de azóta fáj.

Fekvesnel ha beakarom hajlitani akkor fáj a térdem, guggolasnal, bicegve megyek. Ha egy lábon állok akkor is fáj mert megfeszul. Hirtelen mozdulatoknál is. Duzzanat nincsen rajta


2020. okt. 12. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A legértelmesebb megmutatni egy orvosnak!
2020. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szalag akkor is sérülhetett, és később is bedagadhat. Azért nem ártana ha látná egy traumatológus.
2020. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet porc leválás/zúzódás. Hát nekem is kb. ez volt, rosszul érkeztem, végig játszottam a meccset csak nekem estere be is dagadt, kenegettem krémmel meg jegeltem, vettem rá kineziológiai tapaszt meg térdszorítót, mert ezt ajánlották, de nem történt semmi. aztán elmentem orvoshoz, és kiderült, hogy levált a porc, úgyhogy én a helyedben megnézetném>3 (lehet picit későn írok:D)
2020. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!