Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sos, telefonaljak be a korhazb...

Sos, telefonaljak be a korhazba, hogy bevittek-e? Ha ne, akkor meddig varjak?

Figyelt kérdés
Fel otkor kellett volna hazaernie, de 11 oraja nem volt elerheto, telefonja kikapcsolva. Tavkapcsolat, szoval nem tudom szemelyesen megnézni, hkgy mi van vele. Nem vesztunk ossze, szóval nem engem ignoral. Valoszinuleg tulsagosan aggodom, csak tenyleg megvan a napi rutinja es ez nagyon szokatlan tole,meg mindig mondja, hogy ugy erzi, hogy egyszer autobalesete lesz ha reggel siet a meloba v neadj isten hazafele faradtan figyelmetlen lesz. En meg aggodos h.lye vagyok, es ennyi is eleg ahhoz, hogy panikrohamaim legyenek. Amiert meg nem hivtam fel a korhazat, az az, hogy az anyukaja ott dolgozik es mivel egyedi vezetekneve van mindenki tudni fogja h iranta erdeklodtem es nem akarom, hogy az anyukajanak magyarazkodnia kelljen masnap, vagy hogy en legyek az orult baratno. Kerlek segitsetek

2020. okt. 13. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az anyukáját.

De egyébként túl aggódod.

2020. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg az anyukáját esetleg
2020. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom az anyukaja telefonszamat. Max a noverenek tudnek irni messengeren, de o is extra aggodos es mivel terhes nem akarom rahozni a fraszt
2020. okt. 13. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem ért haza, ha távkapcsolat és ki van kapcsolva?
2020. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert akkor az az elso dolga, hogy ir/hiv, vagy ha nem is, legalabb bekapcsolja a szamitogepet. Most egyebkent sikerult megszereznem az apja szamat, allitasa szerint ok sem tudnak rola semmit sem azon kivul, hogy reggel elment dolgozni(meg veluk lakik), igy talan a karambolt kizarnam, mert akkor az anyukajat csak ertesitettek volna, nem?


Most viszont bejott egy masik param, hogy mi van, ha csinált magaval valamit mert depressziora hajlamos, bar azt mondta, h nem sosem bantama magat, de nyilvan ilyenkor a legrosszabbra gondolok.

2020. okt. 13. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukája számát kérd el a nővérétől, és mondj neki egy hamis érvet amiért keresed. Tudom nem megoldás a hazugság de ebben az esetben jobb mintha idegeskedne terhesen. Mond neki egy receptet akarsz megkérdezni.
2020. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindenképp írj mi lett!!
2020. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb fel tiz utan ert haza, valaki koronas lett a munkahelyen es addig nem engedtek haza, amig vissza nem neztek a kamerakat h kivel erintkezhetett az a dolgozo

De köszönöm a valaszokat, vegre mostmar en is megnyugodhatok

2020. okt. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!