Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mire készüljek ? Holnap kell...

Mire készüljek ? Holnap kell mennem műtétre , mert sajnos a babám nem fejlődött, 7 hetesen.

Figyelt kérdés
Fájdalmas lesz? Előtte lesz vérvétel vagy ilyesmi? Nagyon izgulok, most is vérezgetek és faj a hasam de azt mondták amíg nem erősen addig ne menjek be, csak holnap a műtétre.

2020. okt. 21. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom a műtét altatásban lesz így nem érezhetek fájdalmat. De előtte lesz tágitás az tényleg nagyon rossz?
2020. okt. 21. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen műtétre? Le tudod írni értelmesen is, hogy mit szeretnél?
2020. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Kettőt tippelhetsz kettes... lehetnél kevésbé bunkó.
2020. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sanszos, hogy megszakításról van szó.
2020. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,megszakításról van szó. De még leírni is fájdalmas, mert nem szerettem volna hogy így legyen. És csak érdeklődni akartam hogy akinek volt már milyen tapasztalati vannak.
2020. okt. 21. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nekem már kettő volt... Kb annyi, hogy bemesz ehgyomorral, szolitanak, vérnyomast mérnek. Le kell vetkozni, ékszereket kivenni, figyelgetnek ezt-azt a műtét előtt kb negyedóra... Utána betolnak, nálam ez a része a legrizikosabb, az elsőt végig bogtem. Az aneszteziologus rám is szólt, hogy ha nem nyugszom meg nem fog tudni elaltatni... A masodiknal már csak pityeregtem... Akárhogy is halott, vagy nem, az enyémek voltak és abba belegondolni, hogy még így is az utolsó percek amikor velem van... Na mindegy... Utána kepszakadas... Kint ebredsz, jó esetben már infuzioval a kezedben. Kajaval, kvval, teaval kínálnak, hisz egész nap nem ettél semmit. Kis labadozas után hívják azt aki kísér/ jön érted és mehettek haza. Nálam mind2x így zajlott sajna...

Utána pár napig verezgetsz, nekem nem igazán volt hasonlítható a menstruációhoz, mint a mese.. Hol volt valami, hol nem, fájt meg nem de az egész nem szabad, hogy 2 hétnel tovább tartson... Nekem az első 8, a második 10 nap volt. Ha elmúl, mehetsz kontrollra és ha minden oké és nem valami begyepesedett idióta a dokid, rögtön zöld utat kaptok és lehet tovább próbálkozni...


Tudom, hogy ez elég durván hat,mert hát ezen sem vagy még túl, de nem hozod vissza azzal, ha nagyon beletemetkezel a banatba, sőt csak magadnak artasz vele... Es sajna csak megy az idő...

Reszvetem

2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!