Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belerugtak kb. 1 órája és...

Belerugtak kb. 1 órája és nagyon fáj a bokám de holnap mennék táborba. Valószínűleg itthon maradok (sajnos mert egy éve várom) mit csinlajka hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Eléggé lila egy részen. Alig bírok járni mozgatni szint úgy alig-alig tudom. (Nincs eltorve ezt ki is zarnam) anyum bekente voltaren-el. Holnap reggel indulnék. Orvoshoz nem tudok menni. Max elmegyek táborba és majd ülve nézem végig hogy másnak milyen jó vagy elmulik és jó lesz. (de én inkább afelé hajlok hogy maradok itthon és elkonyvelem magamba azt hogy nekem semmi nem jön össze és el van baszva az életem)

2020. aug. 2. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nappal később nem tudsz a többiek után menni?
2020. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Innen balaton elég messze van és nem tudok csak úgy szólni valakinek hogy vigyen el. Plusz van egy 2 éves tesóm és vele se csak úgy van hogy megyek. De ha holnap nem fáj megyek mindwn esetre bepakoltam.majs meglatom
2020. aug. 2. 02:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld 5x-6x naponta, polcold fel, kend be többször, vegyél be fájdalomcsillapítót. Mondjuk nekem egy ilyen 2-3 hétig tart, viszont idősebb vagyok. nem kell bedepizni emiatt, majd jövőre elmész, vagy máshova. Más emberek is megsérülnek, megbetegszenek, nem csak te. Jobbulást!
2020. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Ha azonnal látnám, akkor azt mondanám, hogy ha lehet menj el orvoshoz, de ha nem érzed szükségesnek, befáslizva, egy pár mankóval simán elmehetsz! Te leszel a legmenőbb!! De még ha orvoshoz mennél és be is gipszelnék, akkor is simán mehetsz, még mindig jobb ott lenni és kevesebb dologban részt venni, mint el se menni!
2020. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 végül elmentem. Igaz hogy a 6 napból csak 2napon tudtam csinálni valamit de nem bírtam kihagyni. Nem volt a legjobb de elment a hét
2020. aug. 9. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!