Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális ha a bokaficam 2...

Normális ha a bokaficam 2 hónap múlva is fáj?

Figyelt kérdés
Már csak gyengén szúródik és nem minden lépésnél.Traumatológián megröntgeneztek nincs eltörve hazaküldtek nem kaptam gipszet meg sínt se.3 hétre rá tele volt zúzódással és ha feküdtem nem volt vele baj de ha lógattam bedagadt begyulladt és érzékeny lett de nem csak a bokám dagadt be hanem az egész lábam a vádlim aljától lefelé lábujjak is.Nem látszottak az inak és már zsibbadt is és ahogy lefeküdtem vizes borogatás másfél óra múlva lejött duzzanat.Mostanra már elmúlt a zúzódás és csak kicsit dagad be ha terhelem pl 4 órát pakolásztunk teraszon.

2020. okt. 15. 15:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Elírtam nem Ficam hanem csak zúzódás/bokaszalaghúzódás/sérülés kitudja...
2020. okt. 15. 15:43
 2/2 anonim ***** válasza:

A boka egy elég összetett szerkezet, amit leírtál az inkább rándulás lehetett, és bizony hónapokig tart mire teljesen rendbe jön.

Szóval igen, belefér.

2020. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!