Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen sérülés lehet?

Milyen sérülés lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még szeptember elején volt, hogy mentem hazafele, iskolatáska a hátamon, és már majdnem hazaérek, erre beleakad valamibe a bal nagylábujjam, és előre estem. Akkor sírtam a fájdalomtól. Nem színeződött el, csak egy kicsit be volt dagadva. Tettünk rá vizes ruhát, kentük ilyen gyulladáscsökkentő meg nem tudom milyen kenőccsel, de nem használt. Nem nagyon tudtam ráállni, de 4 nappal később már tesiznem kellett. (futottam, meg mozogtam rendesen, tehát nem hiszem hogy jót tett neki) baromira fájt továbbra is. Nem tűnt nagyon komoly balesetnek, főleg, hogy október első 2-3 hetében már nem is annyira éreztem. Aztán valamiért visszajött a fájdalom, és már pár hete egyre jobban fáj, látszik a duzzanat is a nagylábujj és lábközép csontok (vagy hogy mondjam) találkozásánál. Egy egyszerű, nyomás nélküli érintéstől is nagyon fáj, érzékeny. Mozgatni nem nagyon tudom, szintén csak erős fájdalommal, de úgyse nagyon. Hétfőn anyukám felhívja az orvost, próbál ortopédiára időpontot kérni. Nincs tapasztalatom, hogy a jelen helyzetben (vírus) mennyire könnyű bejutni az orvoshoz, illetve remélem, hogy nem kell hónapokat várni mire lesz valami fejlemény. Ha valakinek lenne tanácsa, ötlete hogy mi lehet a probléma, mit tudnék vele kezdeni, örömmel hallanám. Köszönöm előre is!

2020. nov. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szalagsérülés, vagy bármi lágyrész sérülés lehet, pihentetni kellett volna, meg röntgenen megnézni. Szerintem inkább a sebészetre kéne beutaló, nem az ortopédiára, röntgen kell, ki tudja mi sérült ott.
2020. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
voltál ortopédián? ott mit mondtak? esetleg nem lehet hogy a cipő nem volt jó amit hordtál?
2020. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!