Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A rebedést is gipszelik ésha...

Nmnmnm kérdése:

A rebedést is gipszelik ésha igen menyi ideig?

Figyelt kérdés
Elestem és elrepedt az orsó csontom most 10 napig felvan kötve és utána ha szeretném lehet könyítet gipszet kérni és kb menyi ideig leszek gipszben?

2020. nov. 28. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-3 hét között, de pontosan az orvos fogja megmondani a röntgen alapján. Jobbulást.
2020. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hét kell a csontnak, hogy össze forrjon.
2020. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 het.

6 max also vegtagon

2020. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Vicc az egész, nekem se a törött kisujjamat, se a törött bokámat nem rakták gipszbe :D - állítólag ez már nem divat. Kap egy megfelelő rögzítést, ha nem vészes a dolog (pl. nincs elmozdulva, és nincs rá sok esély se), aztán korábban elkezdik a gyógytornát. Így nem kell vérhigító injekció, és gyorsabb a gyógyulás.
2020. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Igazuk is van

En se hagynám ma mar

2020. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van addig, amíg az orvos meg is mondja nekem hogy eltört a bokám, és a röntgenlelet ellenére nem húzódást ír egy törésre és több részleges szalagszakádasra :)
2020. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki nek aki segítet és válaszolt.
2020. nov. 28. 19:47
 8/8 Metionin ***** válasza:
Nekem síngipsz volt a karomon 2 hétig, a lábamon 3 hétig.
2020. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!