Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Azt láttam egy videóban, hogy...

Azt láttam egy videóban, hogy agyi aunerizmaban bármikor meghalhatunk? Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, állandóan beképzelek magamnak dolgokat, hogy mi miatt fogok meghalni. Most ettől félek, mert azt írták hogy idezem: "bármikor meghalhatsz agyi aunerizma mitt, mivel tünetmentes". Nagyon félek most. És akinek ilyenje van, mennyi esélye van a túlélésre? És mennyire gyakori? Egy egészséges, fiatal lanynal bekövetkezhet?

2020. nov. 29. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
... Hagy már a hülyeséget pls. Bármikor meghalhatsz, leszúr egy c az utcán, elüt egy böszme sofőr, vagy a fejedre esik egy műholddarab. Vagy szerinted mindenkinek így kéne élnie, hogy úúúúúú holnap meghalok mert akkor az emberiség nem vitte volna semmire.
2020. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen kaptam aneurizma repedést, de előtte néhány nagyon stresszes évem volt (család halála, anyagi gondok, rossz vezetők és munkahelyek, stb.) és a családban is többen ebben haltak meg. Szóval ha a családodban nem volt ez akkor ne aggódj emiatt, mert lassú folyamat míg kialakul egy aneurizma, nem véletlen, hogy főként nyugdíjasoknak van ilyen problémája és ugye köztük sem mindnek:D. Mellé nekem a dokim is azt mondta, hogy az aneurizmának nincs soha jele de én kis tini korom óta szenvedtem migrénes fejfájástól, mióta megműtöttek egyszer volt csak... Mint látod egy aneurizma repedés sem jelent minden esetben halálos kimenetelt, én szerencsére teljesen jól megúsztam a dolgot csak a névmemóriám romlott picit.


Viszont ha ennyire hipochonder vagy lehet jobb lenne elmenned pszichológushoz.

2020. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon ritka, ne felj ettol.
2020. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!