Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy sérült az ideg?

Lehet, hogy sérült az ideg?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn voltam véradáson, szerdára nagyon durván belilult a fél alkarom. Csütörtöktől pedig már olyan érzésem volt, mintha izomláz lenne a karomban. Jegelem és pihentetem is, de amikor pihentetés után elkezdem mizgizgatni, akkor fáj. Amúgy amikor egyfolytában mozgatom akkor nem, csak pihentetés után.

2020. dec. 14. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

En 5percig a tű helyén szoktam nyomni a vattat, ezt mondják is, miután le vették a vért.

Valószínű nem tartottad rajta kellő ideig, levegő hatására pedig be szokott lilulni. Pár nap es elmulik.

2020. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Á ennyitől nem tud sérülni az ideg, ahogy kifolyt a szövetek közé a vér, az feszít, és azt érzed, amikor mozgatod. Fekete nadálytővel vagy Lioton géllel kend, ez segít felszívódni a vérömlenyt. A jegelés is jó. Valószínű, hogy azért több lesz ez, mint pár nap, de pár nap alatt el kell kezdenie javulni.
2020. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: nem a levegő hatására lilul be, hanem ha nem jól szorítod le vérvétel után a karodat, akkor a szövetek közé kifolyik a vérvétel helyén (hasonló, mint amikor beütöd a lábad valahová és belilul).
2020. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el gyógyszertárba,mondd el mi történt!

Nekem a gyógyszerész feketenadálytős krémet(nevét pontosan nem tudom)ajánlott.5nap után nem volt problémám vele,pedig nekem is nagyon lila volt,és mozgatni is nehezen tudtam.

2020. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ideg szerintem sem sérült.4es voltam.
2020. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3,köszi a helyes választ. Gyerekkorom óta félrevezettek

🙄😅😅

2020. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kend be Lioton gellel, abba van heparint is, jót fog tenni. A jegelem jó, lehet van egy kis gyulladás is, nem egyedi eset ez nálad. Jobbulást!
2020. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙂
2020. dec. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!