Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a lábammal?

Mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés

Ma tesiórán padokon melegítettünk be. Terpesz-zárt kellett a padra fel és le csinálni de az utolsónál lecsúszott a lábam a padról és törökülésbe estem rá a bokámra. Utána eléggé fáj pár percig de rá tudtam állni, futni is tudtam. Utána szekrényugrásoztunk és úgy voltam vele hogy nem fáj és úgy is kellene az ötös. A végére már alig tudtam futni viszont az ötöst megkaptam és a játéknál kiülhettem. Járni utána is simán tudtam. Vége lett az utolsó órának és hazagyalogoltam és utána itthon rögtön borogatást raktam rá. Aludtam pár órát és nem rég keltem fel de mostmár alig tudok ráállni mert nagyon fáj. Eddig is fel volt duzzadva de mostmár az egész kezd lilás lenni.


Az lenne a kérdésem hogy van rá esély hogy ez holnapra jobb lesz és tudok iskolába menni vagy mindenképpen meg kéne röntgenezni? És ha meg kell röntgenezni akkor kb mennyire lehet súlyos? Nem akarok gipszet kapni az ünnepek és szilveszter előtt.



2020. dec. 17. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel lesz Rtg vizsgálat.

Nem vagyok távgyógyító, és a jövőbe se látok, de szerintem ez inkább ínszalaghúzódás, vagy ízületi sérülés. Nem hiszem, hogy holnapra kutya bajod se lesz.

2020. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!