Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a lábammal?

Mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés
1-2 hónappal ezelőtt fociztam és spiccel rugtam bele a labdába teljes erőből. Azóta fáj, hogy ha felemelek valami nezetebbet a lábammal. Pl: a paplant "leakarom rugni magamról" vagy hogy ha belerugok a labdába spiccel. Azóta belsővel próbálok rugni és voltunk orvosnál is, megröggeneztettük és szerintük "semmi baja nincs" de akkor még is hogyan fáj a lábam? Tegnap megint elmentem focizni és véletlenül a talajt találtam el a labda helyett és ugyan ott fáj a lábam. Egy picit belilult a lábujjamnál és ott a bütyök résznél fáj a legjobban. Mozgatni tudom de amikor felfelé feszül nagyon nagyon fáj. (Amikor lépek) Ma elmentünk orvoshoz és megint megröggeneztettük de az orvos szerint nincs törés és szerinte meszesedés van és hogy ha tovább folytatom a focit akkor befelé fog fordulni a lábujjam és majd meg kell műteni. Én nem annyira hiszek az orvosnak mert amikor el volt törve az ujjam akkor szerinte nem volt eltörve és hazaküldött úgy hogy csak meg van zúzódva. Másnap meg kiderült, hogy még is elvan törve. Szerintem a meszesedéstől nem fájhat a lábujjam , főleg úgy hogy addig nem is fájt ameddig bele nem rugtam spiccel a labdába. Szerintetek mi lehet a lábammal? Már kezdek félni hogy tényleg abba kell hagynom a focit. :c

2018. okt. 30. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

A röntgen kevés, az csak a csontsérülést mutatja ki (törés, repedés, zúzódás). Szalagok, inak stb. vizsgálatához ultrahangot kellene csinálni. Úgyhogy menjetek vissza (szülőkkel), és követeljétek ki. Ha keményebb fellépésre sem hajlandóak, akkor mondjátok meg neki, hogy panaszt fogtok tenni - és tegyétek is meg. Plusz menjetek másik rendelőbe, a környékben biztosan tudnak fogadni valahol.

(Meszesedés egyébként ilyen fiatal korban nem valószínű.)

2018. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!!
2018. okt. 30. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!