Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenyeltem egy szalkat, lehet...

Lenyeltem egy szalkat, lehet tole bajom?

Figyelt kérdés

Ma halaszlevet ettunk csaladdal pontybol. Veletlen lehenyeltem egy szalkat. Lehet tole bajom?

Soha nem eszem halat ezert nem szoktam meg hogy figyeljek a szalkakra. Lehet tobbet is lenyltem csak nem vettem eszre.



2020. dec. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, utolag en is rajottem hogy ezeket mas is kerdezte mar. Azert aggodom, irtak nem egy esetrol mikor a szalkatvszetvagta vki gyomrat vagy belet. Csak nemtom ennek mekkora az eselye. Gondolom kicsi
2020. dec. 24. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha leér a gyomorba minden gond nélkül, akkor ott már úgyis szétmarja a gyomorsav.
2020. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem akadt meg,mert ezt letudtad írni,de ha megakad akkor tömj a szádba annyi kenyérbelet amennyi csak belefér és húzóra vizet,amíg le nem megy.
2020. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akadt meg a torkomon. Attol felek hogy szetvagja a belem vagy a gyomrom. Egyre inkabb ugy latom hogy ez nem egy realis felelem. Koszi a valaszt :-)
2020. dec. 24. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :)
2020. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!