Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájnak a lábaim napok óta.A...

Fájnak a lábaim napok óta.A vadlimba is belenyilal néha a fájdalom,a térdeim is fájnak, combomba is belenyilal. Hosszú napok vannak mögöttem, sokat álltam, takarítottam, lépcsőztem. Nagyon félek a trombózistól.vádli fájdalom miatt,Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Nem állandó a fájdalom, ugyan úgy jelentkezik sétára vagy pihenéskor. Megerőltetéstől lehet? Trombózis? Nincs bedagadva, nincs elszíneződés. Neten össze vissza olvasgatok és mindenhol a trombózist hozza ki labfajdalomra.. Nagyon félek


N/28



2021. jan. 8. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind lehet túlzott megerőltetéstől is, pláne, ha még valami kis vírusfertőzés is van (ami izületi fájást okozhat). Vegyél be naponta 1 kalmopirint 1 hétig, igyál sok folyadékot, sétálgass.
2021. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) December közepe felé voltam beteg, kaptam antibiotikumot és szteroid kúrát. Most pár napja elkezdtem szedni vitaminokat is: C, D, Magnézium, Kalcium, kenegetem a lábaim lóbalzsammal. Remélem nem lesz semmi baj 🥺😏
2021. jan. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!