Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadás következmé...

Reeka2021 kérdése:

Bokaszalag szakadás következményei, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy kis előzmény: júniusban elszakadt a boka szalagom akkor a sürgősségin csak egy rögzítőt kaptam 3 hétre aztán szeptember- októberben kaptam 1 hét fekvő gipszet és utána 6 hét rögzítőt azóta nagyon laza a bokám és ropog és láthatóan kiáll a bokacsont. A kérdésem az lenne hogy lesz ez jobb? Érdemes vissza mennem az orvoshoz? Van valaki akinek hasonló volt? Koszonom előre is a válaszokat

(18 éves lány vagyok)



2021. jan. 9. 19:47
 1/1 Hellmano ***** válasza:
69%
Nekem a bokám szanaszét ment 21 éves koromban kosarazás közben, tiszta lila volt eltört szalagok szakadtak nem mentem el vele orvoshoz... rosszul fort össze vagyis kicsit az a kiálló rész más, mint a másik bokámon. Annyi, hogy most 41 múltam és ahogy te mondod ropog minden mozdulatra, ha erősen tekergetem körbe körbe , de semmi probléma nem volt vele az elmúlt 20 évben ugyanúgy sportolok vele, kosárlabdázok azóta is és kerékpározok. Ha akarsz menj el vele, mert nem mindenki csontja ugyanolyan és lehet nálad lenne vele valami gond ki tudja, de lehet csak ropogna neked is, mint nekem.
2021. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!