Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jobb mell feletti (izom)...

Jobb mell feletti (izom) fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Harmadik napja a jobb mellem felett (de azért a vállam alatt), minden este, de csak este szúr. Konkrétan sziszegek, ha meg kell mozdulnom. Ebben az az érdekes, hogy csak este. Gondoltam meghúzhattam esetleg az izmot, vagy ideg csipődött be. Az nappal is fájna, nem? Igazából este mikor ágyba kerülök és pihen a testem rá egy órával kb elkezd szúrni, amint megmozdulok. Jó nagyot belesajog, és egy pár másodpercre a jobb kezem is belezsibbad. Aztán nincs tovább semmi. Próbáltam rákeresni neten, hogy mi lehet ez, és hogyan kezeljem, de az ég világon semmit nem találtam róla. Mellkasra átjavít, de onnantól már más a téma, hisz nekem nem a mellkasom fáj. Pihenésre visszatértve még annyit, hogy reggel sem fáj a több órás alvás fekvés után sem. Mi lehet ez szerintetek? Asításnál is nyilal.


2021. jan. 9. 23:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!