Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Súlyosak ezek a mellékhatások?

Súlyosak ezek a mellékhatások?

Figyelt kérdés
Nos 3 hete kb hogy megcsúsztam és egy tompa vas rúd megütötte a szemem feletti részt. Fájt egy darabig de aztán el múlt nem vérzett nem volt semmi. Rá náhány napra fájni kezdett a szemem felett és a halántékom is. És most hogy már el telt 3 hét vannak alkalmak hogy iszonyatosan fáj a szemem felett. Ha fájdalom csíllapítot veszek be akkor el múlnak arra a napra másnap viszont újra kezdődnek. A legjobban az vállt be ha infra lámpával naponta 2x 10 percet kezelem. Olyankor jó és másnapra már a fájdalom se akkor. A szememet viszont nyomja belűről és ez kicsit zavar. Nos vajon mi történhetett a szemem felett? Lehetséges hogy betokosodott?

#halánték fájdalom #betokosodás #szem feletti fájdalom
2014. jan. 11. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen vizenyőre gondolsz? Az meg lehet. Orvoshoz menj el hétköznap. Ha három hete van és nem súlyosbodott akkor azért ne rohanj vele sürgősségire, de ki kell vizsgáltatni.
2014. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem súlyosbodott inkább enyhült csak nem értem h mitől lehet e ez. Azt tudom h nagyon megütöttem ott.
2014. jan. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!