Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyors séta közben a homlokom...

Gyors séta közben a homlokom felső határán ahol a hajam kezdődik, fejbevágott egy vasoszlop. Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Ahogy sétáltam, a bakancsomra néztem, és nem láttam, hogy a fejem magasságában van egy szögletes vasoszlop. Gyorsan sétáltam és beduzzadt. Kb 1-2 másodpercre nem tudtam mi van velem, aztán magamhoz tértem, és felálltam. Most egy kicsit zavartnak érzem magam. Remélem nincs konoly bajom. Kb 6-7 órája történt az eset.
2021. jan. 24. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba az internetezést, ne nézz tévét sem, mihamarabb feküdj le aludni.

Ha esetleg volt egy enyhe agyrázkódásod, annak ez lenne az ellenszere. Jó esetben egy kiadós alvás meggyógyít. Ha holnap reggel jól érzed magad, akkor rendben. Ha nem, akkor orvoshoz kell fordulni.

2021. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!