Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem. Lehet...

Beütöttem a fejem. Lehet ebből valami komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint két hete guggolásból felállva bevertem a fejem tetejét kissé balra, a bojler sarkába, kicsi púp lett rajta amit jegeltem és el is múlt. Fejfájás, hányinger, kettős látás, szédülés nem volt. Az ütést követő másnapon masszázsra volt időpontom, és eléggé kimasszírozták (trigger pont masszázs volt) a nyakam, vállam pont azon az oldalon amelyik oldalon a fejem is bevertem. Ezt követően pedig, a fejem tetején elkezdtem egy ilyen hidegségérzetet érezni (mintha fújná a szél a fejem egy kicsit vagy mintha mentolos krémmel kentem volna be). Ezt elég sokáig kb egy hétig visszatérően éreztem, majd mintha kezdett volna elmúlni. Azonban a nyakam még mindig be volt állva, így elkezdtem rá jóga gyakorlatokat végezni, melynek hatására megint felerősödött ez a hidegségérzés a fejem tetején.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez a fejtetőmön érzett hidegség a masszázs miatt jelentkezhet vagy inkább a beütés miatt? Egyáltalán miért érzem ezt? Jelez ez valami problémát, kihez kellene fordulnom? (felhívtam a háziorvost aki esetleg egy röntgent javasolt)



2021. jan. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy komolyan venném ezt a dolgot, ilyenfajta sérülések után én is éreztem már hidegérzetet. Dobtak már meg üveggel, abból sem lett gond.
2021. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az, hogy beállt a nyakad. Amikor akaratlanul meghúzom a nyakamat, akkor mindig (nekem is) ez a mentolos érzés fut végig. Lehet, hogy egy picit még érzékenyebb a ütés miatt.

Ettől függetlenül nézesd meg!

2021. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyakad a maszírozás miatt állt be.Valószínűleg nem sikerült jól. A fejed is a maszírozástól fázik. Valószínűleg valamelyik ideget túlingerelték.
2021. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ha bevered a fejed vagy azonnal jelentkezik valami, ha komoly, vagy esetleg a ritkább hogy pár napon belül valami vérrög vagy ilyesmi. Volt ilyen ismerősöm, leesett az emeletes ágyról, másnap bevérzett a szeme, egyből a műtőbe került. A fejed teteje amúgy viszonylag "Védett" pl nem olyan mint egy halánték vagy tarkó. Már két hét telt el azóta, szóval gyakorlatilag szinte tuti hogy semmi komoly, szerintem ne parázz ezen
2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:)
2021. jan. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!