Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Farokcsont fájdalom kb. 1...

Farokcsont fájdalom kb. 1 hónapja?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb egy hónapja jelentkeztek a tünetek, azaz elkezdett fájni a farokcsontom, ha olyan pozicióban ülök.

December 15-én seggre estem otthon a konyhában a járólapra, majd két percig zokogtam aztán felhúztak. Ott azt hittem nem tudok majd mozogni, mert olyan bénán estem el. De utána csak egy picit fájt, úgymond normál fájdalom volt, mint amikor az ember tényleg elcsúszik.

Durván rá egy hónapra kezdett el csak fájni... lehet az eséstől? Nyílván ha nem javul, elmegyek röntgenre, de igazából nem akartam elmenni, nemis gondoltam rá, hisz egy hónapig nemis fájt.



2021. jan. 31. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem "rontgenre" kell menni, hanem orvoshoz. Majd o eldonti, hogy milyen vizsgálatokra lesz szükség.
2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyakori93 válasza:
100%

Mindenképpen menj el rőntgenre, mert ha erölteted akár súlyosabb gondok is lehetnek.

Nekem régen mikor elestem, pár nap után nagyon fájt a medence csont tájékán, és elmentem rőntgenre, akkor mondták, hogy el van repedve a medence csontom, és egy csomó ideig feküdnöm kellet, hogy minél többet pihentesem, mert ha nem tovább fog repedni és akár el is törhet.

2021. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a lépcsőn estem el, pont oda érkeztem... Szerintem megrepedt nekem, estére belázasodtam. Utána két évig fájt, alig tudtam ülni, aztán nagy nehezen elmúlt.
2021. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem itt az a furcsa, hogy egy hónapig semmit sem éreztem! Akkor most ez eséstől van ez, vagy netán mástól?
2021. jan. 31. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo. Nezd csak ezt itt, ugyanezen tunetek utan kutatok en is, csak en evek ota fájok. Rheumatologus-kepalkoto-es vissza a dokihoz, ez a teendo. Jobbulast neked is, es ha nem tudsz ulni, vegyel egy, a közepén lukas, fánk formájú, zselés párnát is. En ezt talaltam a temaban, megyek is orvoshoz, amint tudok: [link]
2021. febr. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!