Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyakammal történt valami és...

Nyakammal történt valami és fáj, hogy mulasszam el gyorsan?

Figyelt kérdés
Alvás közben valahogy rosszul mozdítottam a nyakam, túl hirtelen fordítottam el, vagy nem tudom (hason alszok és ugye úgy egyébként is egész végig ki van fordítva a fejem, és volt már hogy kicsit fájt emiatt felkeléskor, de pár perc alatt elmúlt). Szóval így valahogy meghúztam a nyakam v nemtom, és így alig tudom balra meg fel mozgatni, mert fáj. Hogy mulasszam el gyorsan mert nagyon rossz?

2021. febr. 13. 12:14
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Egy masszàs most jòt tenne, kilazitanà, - majd lassan Te is jobbra-balra forditàssal tornàztatthatnàd ide-oda!
2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre pihentesd és kend be valamilyen izomlazító, vagy reuma krémmel, kell pár nap, hogy elmúljon. Nekem is volt ilyen nemrégiben, nyaktornára még rosszabb lett, utána már csak kenegettem, bedörzsöltem, napokig elég fájdalmas volt, de elmúlt.
2021. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!