Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akinek elszakadt a bokaszalagj...

Akinek elszakadt a bokaszalagja és nem műtötték, mi lett vele utána? Teljesen rendbe jött vagy mozgáskorlátozott lett?

Figyelt kérdés

Sajna én úgy érzem engem nem vettek komolyan és emiatt egy életre nyomorék lettem. Lépcsőre csak úgy tudok felmenni hogy kézzel húzom magam, a bokarögzítő feszítette a lábam annyira fájt h nem tudtam viselni de járni egyenesen tudok. rendszeresen zsibbad a lábam miután gyógytornáztatni kezdem (ezt ajánlották) hova mehetnék vele? lehet magánorvos se műtene?

mindig gyengébbek voltak a szalagjaim.



2021. febr. 19. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reszleges szakadasom volt, 8 het gipsz osszesen, de helyrejott. Meg utana gyogytorna. Ha van kerdesed irj privatba

30/N

2021. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátomnak teljes szakadása volt, gipszbe sem tették csak 2-3 hónap bokarögzítő, azóta teljesen jól van, versenyszerűen tud már sportolni
2021. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!