Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leforráztam tegnap este 8kor...

Leforráztam tegnap este 8kor a lábam. Így néz ki most ( lásd képek) mivel kenjem be? Mit vegyek ra hogy gyorsabban gyogyuljon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Így néz ki most.

Egy régi aloe vera gélkenocsom volt itthon azt kentem rá most ejjel de igy ennyi.

Hintopor vagy mas krem az aloen kivul nincs es az aloe is elfogyott ( meg ki tudja, jo volt e mert elegge regi passz hogy mi lehet a lejarati datumm... )

Mit kell ilyen egesi serulesre kenni? Es mivel kossem at nappal ha nadragot hordok?


Ill van egy 1.5 cm hosszu holyag a labfejemen, de az semmiseg ehhez kepest. Azt csak siman ragtapaszozzam le?


Meg sosem volt ekkora egesi serulesem max 2 ×2 cm szeles egesi sebem volt de ekkora meg sose... ez kb 27 cm hosszu × 10 cm szeles...


27/l


2021. febr. 24. 02:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ne érje víz és azért kösd be éjszakára, hogy ne szakadjanak fel a hólyagok, az nagyon fájdalmas, nekem már volt ilyen és ráadásul elfertőződhet.
2021. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!