Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leforráztam tegnap este 8kor...

Leforráztam tegnap este 8kor a lábam. Így néz ki most ( lásd képek) mivel kenjem be? Mit vegyek ra hogy gyorsabban gyogyuljon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Így néz ki most.

Egy régi aloe vera gélkenocsom volt itthon azt kentem rá most ejjel de igy ennyi.

Hintopor vagy mas krem az aloen kivul nincs es az aloe is elfogyott ( meg ki tudja, jo volt e mert elegge regi passz hogy mi lehet a lejarati datumm... )

Mit kell ilyen egesi serulesre kenni? Es mivel kossem at nappal ha nadragot hordok?


Ill van egy 1.5 cm hosszu holyag a labfejemen, de az semmiseg ehhez kepest. Azt csak siman ragtapaszozzam le?


Meg sosem volt ekkora egesi serulesem max 2 ×2 cm szeles egesi sebem volt de ekkora meg sose... ez kb 27 cm hosszu × 10 cm szeles...


27/l


2021. febr. 24. 02:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

+ este ugye utana rogton jeghideg vizet engedtem ra a tusoloban

De hiaba


Akkor is nagyon fajt...

2021. febr. 24. 03:00
 2/21 A kérdező kommentje:
Illetve annyi, hogy 1 leggings volt rajtam, szóval a forró víz nem közvetlen a bőrt érte. De így is ennyire feljott a bor es eszmeletlenul fajt..
2021. febr. 24. 03:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dermazin,Eucerin,SupraDerm,BepanGel.Ezek égési sérülésre való kenőcsök.
2021. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:És van otthon autós táska,fáslizd be.
2021. febr. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ha van otthon
2021. febr. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha erre nadrágot veszel, be fogsz szarni.

Jegelni kellene és szerintem megmutathatnád az orvosnak is.

2021. febr. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Fenistil nincs?
2021. febr. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg orvosnak. Elég nagy felület és ha elfertőződik, az nem szép.

A lábad is hólyagos volt, ahol lejött a bőr?

2021. febr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát te nagyon kemény vagy hogy ezzel nem mentél azonnal a kórházba 😯 Ez nem játék, nem egy apró kis valami, hanem komoly, nagy területet érintő másodfokú égési sérülés.

Én biztos nem kentem volna rá aloe gélt amibe nagy valószínűséggel egyéb vegyszereket is kevernek, plusz még régi is. Akkor inkább igazi aloe levelet bontottam volna szét és annak a levével kentem volna be.

És persze mentem volna a kórházba hogy profin lekezeljék és bekössék, az elfertőződést megakadályozva.

2021. febr. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni dokihoz, mert nem vagyok bejelentre budapesti lakcimre es 240 kmre van a hazidokim :(
2021. febr. 24. 05:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!