Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja a lábamnak?

Mi lehet a baja a lábamnak?

Figyelt kérdés
Két napja álltam rá a Flabelos vibrációs gépre (nem először, már hosszú évek óta használgatom). Azóta egyre rosszabb a helyzet, a térdhajlatom környékén, a combom hátsó részénél főleg, mélyről jövő fájdalmat érzek. Szúr, sajog, belenyilal és ráadásul ha az érintett bőr területet akárcsak a ruha is megérinti, akkor érzékeny és fáj. Már alig bírok menni is, sőt fekvő helyzetben is fájdogál. Izom esetleg idegprobléma?

2021. márc. 9. 12:28
 1/2 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
Idegbecsípődés lehet. Valószínűleg idővel elmúlik, ez lehet 1-2 hét is, én egyszer egy hónapra elegendően aludtam el anyakamat,szóval akkor semkell betojni feltétlen. Azért ha úgy van, egy doki nem árt ha ránéz, de valszeg nincs nagy baj. Gondolom ha történt volna valami eseméyn, pl reccsenés vagy kimegy a térded, azt leírtad volna, így a semmiből legfeljebb idegi probléma lehet. Nekem van egy 10 éve történt farok csont idegbecsípődésem, álmomban leestem az ágyról és gurulós szék keréknyúlványára estem a farokcsontommal, valszeg meg is repedt meg ilyesmi, de azóta ha valami óvatosan ér hozzá vagy pl a víz megcirógatja azt a bőrterületet, akkor végigfut az ideg a gerincemen és nagyon kellemetlen érzés. Hasonló probléma lehet, de mivel veled nem történt törés vagy repedés, valszeg el fog múlni idővel.
2021. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válasz volt, köszönöm szépen! :)
2021. márc. 9. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!