Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Helyre lehet hozni ezt valahog...

Helyre lehet hozni ezt valahogy? Egyáltalán kimutatja a röntgen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 éves koromban egy részeg ismerősöm olyan erősen megölelt (akaratom ellenére), hogy alig kaptam levegőt, és az alsó bordáimat (talán pont a lengőbordákat) szorította. Ott akkor éreztem valamit, hogy a bal oldali alsóbordám beljebb ment, annyira megszorított, és azóta is érzem néha, ha pl nagylevegőt veszek, hogy megmozdul... Meg nemis stabil, nagyon mobilis, könnyen benyomódik, ha pl magam köré fonom a karom, mert hideg van, mindig érzem, hogy hozzáérek, és konkrétan benyomom véletlen, ha túl erősen megszorítom....

Az eset amúgy 10 éve történt.

Ezt a jelenséget csak ennél az egy, alsó bordámnál érzem, a bal oldalon.

Ilyen jellegű elváltozás röntgenen kimutatható lenne?

Voltam azóta tüdőszűrésen, de az csak a munka miatti kötelező jellegű volt, és egyáltalán nem néztek meg semmit, csak amit a munkaügyi szűrésnél szokás, illetve, lehet, hogy közelebbi felvétel kéne erről a részről, hogy az esetleges törés, akármi, látható legyen... (?)


25L


2021. ápr. 1. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha elmész vele orvoshoz.
2021. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!