Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Könyökízület sérülés?

Könyökízület sérülés?

Figyelt kérdés
Lehet-e valami komolyabb sérülés jele, hogy amikor az edzőteremben bicepszre edzek, akkor az elején az első 1-2 szériában szúró fájdalmat érzek a könyökízületeim területénél, azonban utána mindig elmúlik, akkor csak az izmomban érzem a természetes megerőltetés jelét. Szerintetek ha pihentetem mondjuk 1 hétig, akkor rendbe jöhet?
2021. ápr. 19. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfejetettem írni, hogy tegnap jelent meg, de nem értem, miért, mert mindig bemelegítek, és nyújtok is, illetve heti 1x edzek bicepszre, kb. mindig 6-7naponta.
2021. ápr. 19. 09:42
 2/2 anonim válasza:
Könyökizületi betegségről vagyis teniszkönyökröl jutott az eszembe egy szakállas vicc. Elmegy a pasas a dokihoz, hogy fáj a könyöke, hogy teniszkönyöke van. A doki modja pisiljen egy csészébe majd beönti a pisit egy gépbe. ami kiírja, ne verje a farkát annyit és megszűnik a teniszkönyöke. A fickó berág és elhatározza, hogy kicseszik a géppel. Otthon pisiltet az asszonnyal a lányával végül ő is . Összekeveri és elviszi a dokihoz, Az beönti a gépbe, majd a gép kiírja, a feleséáge megcsalja, a lánya egy qrva, maga pedig ha tovább veri a farkát, kiújul a tenisz könyöke.
2021. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!